למה חשוב להשקיע בתוכן האתר

למה חשוב להשקיע בתוכן האתר

כתיבת תוכן לאתר

המדריך לכתיבת תוכן לאתר  – למה זה חשוב?

האינטרנט הוא בסיס הנתונים הגדול ביותר בעולם, כמות אתרי האינטרנט הקיימים היא אדירה. (למעלה מ- 1.9 מיליארד אתרים, יותר מ- 3.5 מיליארד חיפושים בגוגל בכל יום, וכ -350,000 פוסטים נשלחים בכל דקה.)

אתר האינטרנט שלכם הוא כמו ה”דייט” שלכם עם הלקוח. הגולש מקדיש שניות בודדות כדי להחליט אם להשאר באתר שלכם או לעבור לאתר אחר. 55% מהמבקרים מבלים עד 15 שניות  בדף אינטרנט. לכן ללכוד את תשומת לבם לאתרכם הוא אתגר לא פשוט.

כתיבה טובה באתר היא המפתח לשינוי נתונים סטטיסטיים אלה. תוכן כתוב היטב שמותאם לאינטרנט עולה לראש תוצאות החיפוש ומושך את תשומת ליבם של הקוראים.

אתר האינטרנט הוא חלון הראווה של העסק שלכם.

התוכן באתר צריך למשוך את הלקוחות אל האתר שלכם ולגרום להם להישאר בו. 

אם אתם עסק או ארגון, עליכם לדעת שכאשר גולש ייכנס לדף הבית של האתר שלכם, הוא ירצה לדעת במה העסק או הארגון שלכם  עוסק. הוא ירצה למצוא מידע פשוט, ברור, מהיר ורלוונטי עבורו.

יש אתרים שמוכרים גם שירות או מוצר, ולכן זקוקים להוספת תוכן שיווקי שיניע לפעולה, בעוד יש אתרים שרק מספקים לגולש מידע. 

לכל אתר יש את הייחודיות שלו ולכן לפני שמתחילים בכתיבת תוכן לאתר ובניית עמודי התוכן , חשוב לבצע אפיון האתר כולו ושל מאמר/עמוד מסויים. אפיון כולל מחקר מילות מפתח.  כדי להגיע לאפיון איכותי צריך לבדוק מה מטרת עמוד התוכן, על איזה צרכים העמוד בא לענות, האם אותו עמוד אמור להוביל גם לעמודים אחרים ועוד. מענה על שאלות אלו, יסייע בכתיבת תוכן שיווקי ואיכותי.

המטרה הראשונה היא  למשוך את המבקרים.

 העיצוב וממשק המשתמש  ייכולים לגרום למבקר להשאר יותר זמן באתר, ואף לגרום לו לחזור לאתר שוב, ובכל זאת לאיכות התוכן חשיבות עליונה.

לא פעם, אנו נכנסים לאתרים בגלל העיצוב המדהים שלהם, אך איננו יכולים להבין מה יש לעסק הזה להציע, התוכן מבולגן ולא מסודר. במקרה זה העיצוב המדהים לא ממש עזר.

אם אינכם מרגישים בטוחים לגבי כישורי הכתיבה שלכם, אתם תמיד יכולים לשכור מישהו מקצועי שיעזור לכם בכך. זכרו, אתר טוב יכול להועיל לעסק שלכם. אך באותה מידה, אתר רע יכול לגרום נזק.

לאחר שהבנתם את חשיבות כתיבת תוכן לאתר, והחלטתם לכתוב את התוכן בעצמכם,
קבלו 9 טיפים להזנת תכנים לאתר באופן נכון

0 תגובות

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

WhatsApp me
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו