השרותים שלי

אמינות, מקצועיות וטובת הלקוח
הם המקור להצלחה

השרותים שלי

אני מאמינה בשילוב של מקצועיות ואמינות, לצד עבודה מאומצת ויצירתית, על מנת להגיע ואף לעבור את היעדים שלקוחותיי הגדירו לעצמם.

בניית אתר ב wordpress (וורדפרס)

בניית אתר ב wordpress

מה תהליך בניית אתר ב wordpress?

01
אפיון אתר

אפיון האתר

אפיון אתר

אפיון האתר

אפיון אתר אינטרנט הנו תהליך בו הלקוח יושב עם מאפיין מקצועי ויחד הם מנסים להבין מי הם הלקוחות, מה הלקוחות רוצים ואיך ניתן להעניק את השירות הטוב ביותר באמצעים המתאפשרים.
אפיון נכון יכול לשפר את ביצועי האתר שלכם ולהגדיל את סיכויי ההצלחה. זה יכול גם להגביר את המכירות וההכנסות עבור העסק שלכם.

קראו עוד>>

02
עיצוב אתר

עיצוב האתר

עיצוב אתר

עיצוב האתר

כדי שהאתר שלכם יצליח, הוא אמור לא רק להיראות טוב, אלא גם לספק חוויית משתמש טובה למבקרים.  זה יבדיל את האתר שלכם מהמתחרים.
עיצוב חוויית משתמש, המוכר גם בשם UX, עוסק בתחושות הגולש בזמן שהוא מחובר למערכת, כיצד המערכת גורמת למשתמש להרגיש וכמה קל למצוא את המידע הדרוש להם מהירות , איך המערכת משפיעה על החלטות ואופן התנהלותו.
 קראו עוד>>

03
חווית המשתמש

איפיון חוויית המשתמש

חווית המשתמש

איפיון חוויית המשתמש

כדי שהאתר שלכם יצליח, הוא אמור לא רק להיראות טוב, אלא גם לספק חוויית משתמש טובה למבקרים.  זה יבדיל את האתר שלכם מהמתחרים.

אפיון נכון יכול לשפר את ביצועי האתר שלכם ולהגדיל את סיכויי ההצלחה. זה יכול גם להגביר את המכירות וההכנסות עבור העסק שלכם.בעיצוב אתרים שימושיות טובה לאתר היא להקל על המבקרים .

קראו עוד>>

04
פיתוח האתר

פיתוח האתר

פיתוח האתר

פיתוח האתר

כאשר מדובר באתר תדמית בסיסי, הצורך באפיון טכני לאתר אינו גדול. אך, במידה ומדובר באתר מכירות או אתר קהילה (אתרים המחייבים התחברות ואו היווצרות תהליך מורחב) הדברים מסתבכים וכבר יש משמעות לאפיון טכני מסודר.
עיצוב האתר מותאם התאמה מלאה לרצונות הלקוח. הוא מקבל לאישור את הגרסה הראשונה. גרסה זו עדיין בפיתוח, ולכן יתכן מאוד שהלקוח ירצה שינויים נוספים שיבוצעו באתר.
קראו עוד>>

אתרים מעוצבים מוכנים בעלות מופחתת

אלה הם אתרים מוכנים, אשר נבנו על פלטפורמת וורדפרס ויותקנו על שרת שלכם ויקבלו דומיין שלכם.
אתרים מעוצבים מראש מיועדים לעסקים מתחילים ממש וכאלו שאין להם תקציב גדול במיוחד להקמת אתר.
אתרים מעוצבים מראש מיועדים גם לבעלי עסקים שזקוקים לאתר מיידי, לבעלי עסקים, שיש להם מוצרים למכירה, לכאלה שאין להם זמן ומשאבים לחקר שוק בחיפוש אחר בונה אחרים והמתנה ממושכת עד שהאתר יעלה לאויר.
אתרים אלה, המעוצבים להפליא מאפשרים לכם לפרסם את עצמכם ואף למכור את המוצרים תוך יום עד שלושה ימי עסקים ולהתחיל להרוויח כסף!
חלק מהאתרים אלה מצוידים בבלוג, כולם מצוידים באלבומי תמונות.

לבעלי עסקים שמעוניינים למכור מוצרים שלהם – האתר כולל עגלת הקניות ותוסף הסליקה, תיאור המוצר ומוצרים מקושרים. סעיף סקירת לקוחות מובנה ללקוחות להשאיר ביקורות.

כרטיסי ביקור דגיטליים

אני בטוחה שאתם כבר מכירים את כרטיסי הביקור המסורתי,  המוצר המודפס שתוכלו למסור ללקוח פוטנציאלי,  ומכיל פרטים מזהים ופרטי התקשרות של בעל הכרטיס, ומשמש להעברה מהירה ונוחה של פרטים אלה. 
כרטיסי ביקור דיגיטליים משרתים בעיקר את אותה מטרה. להבדיל מכרטיס מודפס, הם  לא נמצאים בכיס הלקוח, אלא בדף אינטרנטי. הכרטיסים הדיגיטליים מכילים את כל התוכן של העסק יחד עם  כפתורים ליצירת קשר בדרכים שונות.
כרטיסי ביקור כאלה מהווים היום מצרך עיקרי של העולם הארגוני והמקצועי. התועלת של כרטיס ביקור הוא הצגת כל פרטי ההתקשרות שלכם במקום אחד.

קידום אתרים אורגני

להיות בדרוג גבוה בגוגל

על מנת לקדם ולמכור את המוצר  –  חייבים לחשוף את האתר שלכם לכמה שיותר לקוחות. קידום אורגני בגוגל הוא הדרך הנכונה לטווח הארוך

כתוב את הכותרת כאן

פופאפ לאלמנטור

בואו נבחר יחד אתר שהכי מתאים לכם

דילוג לתוכן